09-01-2023

Pierwsze dni nowego roku w moim mieście i okolicach obfitują w tragiczne wydarzenia. A to jeden drugiego zabija siekierą kilka dni później inny ginie od ciosu nożem w serce. Co to się dzieje to jest nie do pomyślenia. No ale i w jednym i drugim przypadku alkohol i inne używki. Miesza i się w mózgach jakiś przywidzenia maja, najpierw razem balują potem się wzajemnie zabijają.

Od ostatniego wpisu nic szczególnego się nie wydarzyło ale jednak coś tam się działo. 5 stycznia mieliśmy tzw. kolędę czyli wizytę duszpasterską. Tak młody ksiądz nas odwiedził. Dwa lata z rzędu kolędy nie było ze względu na Covid. W tym roku tylko w naszej parafii księża chodzą od domu do domu jak to było kiedyś, inne parafie wprowadziły zapisy i chodzę tylko do tych, którzy wcześniej wyraziły chęć przyjęcia. 6 stycznia na 8 rano mieliśmy Mszę Św. popogrzebową za teściowa i dodatkowo za teścia. Rodzina z Grudziądza nas zaskoczyła bo przyjechali a mają do nas godzinę drogi autem.

Wczoraj wróciła moja mama i oczywiście już iskrzy między mamą a siostrą a mnie już dzisiaj głowa boli od słuchania, czy one kiedyś się dogadają ? wątpliwa sprawa.

Miłego wieczoru

2 myśli na temat “09-01-2023

  1. Widzę, że u was ostatnio nieciekawie. Mam nadzieję, że wasz stan zdrowia wkrótce się polepszy. U mnie za to wszystko w porządku – realizuję moje postanowienia noworoczne. Jednym z nich jest regularne dbanie o moje rośliny, dlatego muszę się dzisiaj wybrać do sklepu ogrodniczego w Warszawie.

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s