04 – 01 – 2023

Pierwsze dni Nowego Roku za nami, czy coś się zmieniło ? Jak na razie zauważalnie nic. Byłam na dwóch rozmowach o pracę i udało się zapisać na rehabilitację. Rozmowy o pracę obie poszły dobrze, pracę w sklepie mogę mieć od jutra a na tę drugą pracę muszę trochę poczekać bo to praca z osobami starszymi i projekt jest w trakcie realizacji. Oczywiście bardziej odpowiada mi ta druga praca, więc poczekam jeszcze trochę mogę sobie na to pozwolić.

Ciężko w to uwierzyć ale udało mi się zapisać na rehabilitację i zabiegi zaczynam 17 stycznia tego roku, samej mi trudno w to wierzyć, że tak szybko a podobno wszędzie są kolejki, ale najważniejsze, że się udało i mam nadzieje że pomoże.

Filip złapał jelitówkę od wtorku siedzi w domu na szczęście nas nie dopadło i mam nadzieję, że nie dopadanie.

Nawet nie mam o czym pisać bo nic ciekawego się u mnie nie dzieje. Uciekam posiedzieć trochę z mężem bo ostatnio często siedzę w tym drugim pokoju, chyba go trochę zaniedbuję. Dobrej nocy Wam życzę.

5 myśli na temat “04 – 01 – 2023

  1. Samorozwój jest bardzo ważny – gratuluję dwóch udanych rozmów. To bardzo ważne, by mieć pracę, którą się będzie wykonywało z przyjemnością, dlatego również uważam, że warto jest poczekać. Co do zaniedbywania relacji z mężem – życzę, aby to minęło. Czas spędzony razem, to czas bezcenny. 🙂

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s