Boli głowa

Popołudniu zaczela boleć mnie głowa, nie wiem czy to spowodowane zmiana pogody czy też może nadmiarem czytania i chyba skłaniam się ku tej drugiej sugestii. Muszę przystopować z tym czytaniem bo pochłania mnie strasznie i zabiera czas a ja jak nałogowiec, kolejne czekaja w kolejce a dzisiaj jeszcze przyszła paczka z ksiażkami.

Zostawiam temat czytania i napisze co tam u nas. Filip znowu przeziębiony, już nie potrafię tego ogarnąć bo odpoprzedniego przeziębienia minął może tydzień, już nie wiem co za leki mu podawać. Wcześniej tak często nie chorował zaczynam się zastanawiać czy nie jest to spowodowane szczepieniem przeciw Covid.

Teściowa coraz bardziej słabnie, teraz już widać zmiany każdego dnia, niestety teraz już nie wiele możemy zrobić tylko tyle aby jej ulżyć w bólu. Dzisiaj była pielęgniarka zaproponowała umieszczenie teściowej na dwa tygodnie ośrodku opieki całodobowej, nawet nie wiedziałam że coś takiego w naszym mieście istnieje. Powiedziałam teściowej że to jej decyzja jeśli będzie chciała to ja tam zawieziemy a jeśli nie to zostanie w domu.

U mnie z pracą cisza, codziennie przeglądam ogłoszenia i wysyłam CV, boję się, że za chwilę zaczniemy pogrążać się finansowo, strasznie mnie to stresuje, w najgorszym wypadku wyjadę za granicę ale bonie się przed tym jak mogę. Martwię się co to będzie.

Miłego wieczoru

5 myśli na temat “Boli głowa

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s