Kanibal

Romans z podgatunku dark. Pierwsza część dylogii polskiej autorki Pauliny Zaleckiej, jak sama autora napisała miała być to historia jednotomowa jednak nie wszystko w pierwszej części zostało wyjaśnione, więc autorka pracuje już nad częścią drugą pt. Łowca.

Tytuł przerażający nie zachęcał do przeczytania jednak po przeczytaniu opisu postanowiłam ją przeczytać i się nie zawiodłam. Jak już zaczęłam czytać to nie mogłam przestać a po przeczytaniu poczułam niedosyt i czekam na część drugą.

Opis treści:

To historia młodej kobiety Arii wychowanej w domu dziecka. Pragnie ona adoptować dziewczynkę którą poznała podczas wolontariatu w sierocińcu. Niestety nie ma stałej pracy co jest główną przeszkodą. Zostaje zatrudniona w opiece społecznej, jej pierwszym zadaniem jest zdobycie zaufania tytułowego Kanibala, co nie jest prosta sprawa: mieszka w lesie, stroni od ludzi, nikomu nie ufa.

Tytułowy Kanibal to Caden Slate kilka lat wcześniej został porwany i spędził te lata w sekcie. Lata w sekcie, w której stracił najbliższych, wydobyły na powierzchnię najbardziej brutalną i nieobliczalną stronę jego natury. Wszystko się zmienia gdy poznaje Arię.

Pozornie nie łączy ich nic prócz gwałtownej i niewytłumaczalnej fascynacji. Ale Aria szybko odkrywa, że pod agresywną i niedostępną fasadą Cadena skrywa się mężczyzna gotów poświęcić wszystko dla osób, które kocha. Jednak życie bywa brutalne. Wszystkie marzenia i plany pary legną w gruzach, gdy na jaw wyjdzie prawda z przeszłości. Jak potoczą się losy bohaterów, gdy Caden zniszczy największe marzenie Ari.

4 myśli na temat “Kanibal

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s