Wyjazd pod znakiem zapytania

Dzisiaj nasz wyjazd stanął pod znakiem zapytania ponieważ wyniki krwi teściowej znowu nie wyszły dobrze. Niestety wyniki były bardzo późno i nie zdążyli podać do przychodni, jutro rano okaże się co zadecyduje lekarz. Oczywiście teściowa nastawiła się na wyjazd i nawet nie chce mówi o tym, że miała by pójść do szpitala, upiera się że pojedziemy a do szpitala pójdzie w poniedziałek. Ja będę czekała na decyzję lekarza. Szczerze nie spodziewałam się że te wyniki wyjdą tak kiepsko bo ona całkiem dobrze ostatnio funkcjonuje no ale z drugiej strony cały czas wspomagana jest lekami z morfiną to też na pewno ma wpływ na jej funkcjonowanie. Trzeba przeczekać do jutra.

Wczoraj wreszcie zakończyłam szycie zrobiłam zdjęcia trochę mi wyszły niewyraźne a ja na nich wyglądam jakoś śmiesznie no ale obiecałam, że pokaże co uszyłam to pokazuję: na pierwszym zdjęciu poprawiałam rękawy w bluzce bo te poprzednie nie denerwowały tutaj zrobiłam rękaw typu motylek, zdjęcie 2,4,5 to taki przedłużany T-shirt z rozporkami do spodni 3/4, no i zdjęcie 3 żakiet taki nie całkiem elegancki bo uszyty z materiału z elastaną (niestety nie znam nazwy materiału jakoś mi te nazwy nie wchodzą do głowy). tutaj jeszcze jest przed praniem i prasowaniem no i ubrany wygląda dużo lepiej.

Dzisiaj o 10 byłam już po zakupach i obiad miałam ugotowany, korzystając z okazji, że tyle czasu mi jeszcze zostało wzięłam się za porządki w szafach, znowu znalazłam kilka rzeczy, które wystawiłam na sprzedaż, zaraz po południu udało się sprzedać jedną bluzkę.

Filipowi nie udało się zaliczyć matematyki, będzie miał egzamin komisyjny w sierpniu, powiem szczerze że i tak jestem pełna podziwu dla niego, że tak udało mu się wyjść tylko z jedną 1, no i na szczęście jest możliwość poprawki, u niego w klasie na 22 uczniów 10 nie zaliczyło matematyki. Myślę, że to też następstwo pandemii i zdalnego nauczania.

Dzisiaj się trochę rozpisałam ale też było co do pisania. Dobrej nocy Wam życzę.

Przypominam o zbiórce dla Rafała

6 myśli na temat “Wyjazd pod znakiem zapytania

  1. Witam, czytam ale nie komentuje.Teraz muszę bo się uduszę.Otóż, wszędzie była pandemia, wszędzie była nauka zdalna ale 10 osób poprawki ? Coś nie tak z nauczycielem.W zasadzie mają zalecenie podwyższania ocen w związku z pandemia.Uszytki cudowne.Pozdrawiam.

    Polubienie

    1. Witam to nie tak że ja winę zrzucam na pandemię, chodziło mi o to że wiem jak w czasie pandemii uczył się mój syn połowa ekranu lekcja połowa ekranu czat z kolegami, bardzo wątpię w to czy on wogloe zeszyty prowadził tylko to co musiał, pierwsze efekty ich nauki w domu pokazały egzaminy w ósmej klasie. Na temat nauczyciela nie chce się wypowiadać ponieważ nie znam tej pani ale trochę to podejrzane że 10 osób ma ocenę ndst z matmy, dodam tylko ze to technikum informatyczne gdzie matamatyka to podstawa. Pozdrawiam

      Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s