Sprzątanie i pakowanie

Za dwa dni wyjazd do domu, od wczoraj robię wielkie porządki. Wczoraj parter dzisiaj piętro wszystko już wysprzątane tylko jutro odkurzę i wszystko gotowe. Zaczęłam pakowanie teraz muszę zabrać wszystko nie wiem co będzie po Nowym Roku, może jeszcze tu wrócę zobaczymy co przyniesie los.

Grzegorz jednak wziął wolne do końca tygodnia w takiej sytuacji w pracy nie było problemu, dzisiaj byli w Bydgoszczy na onkologii no i wyniki krwi znowu słabe i kolejne skierowanie na transfuzję. Już jest w szpitalu w naszym mieście. Przez noc będą dawać krew zobaczymy jakie wiadomości będą jutro.

Nie wiem czy u Was też tak się dzieje ale nie mogę czytać na telefonie Waszych wpisów bo nie niektóre literki pokazuje mi jako małe kratki, czasami tylko te polskie np. ą, ę itp. a czasami całe wyrazy i zdania nie widocznie, zrobiła aktualizację wordpress w telefonie i nie pomogło, też tak macie ?? Strasznie mnie to denerwuje bo lubię sobie poczytać w ciągu dnia nie zawsze mam komputer pod ręką i nie zawsze czas wieczorem na czytanie przed laptopem.

Dobrej nocy

13 myśli na temat “Sprzątanie i pakowanie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s