I po weekendzie

Pierwszy tydzień odhaczony, dzisiaj dzień przywitał nas szarym niebem, co prawda nie padało ale cały dzień smętny i ponury przy tym strasznie wolno leciał czas. Od jutra chyba wezmę się za wyszywanie, przywiozłam sobie kolejny obrazek. Niestety moje 4 pory roku jeszcze nie oprawione, ale w moim mieście nie ma już osoby. która się tym zajmuje, chciałam kupić ramki żeby Grzegorz oprawił ale strasznie ciężko dostać w tym konkretnym rozmiarze 15×15. Może jak będę tutaj w mieście to gdzieś uda mi się zakupić.

Moi chłopacy mieli pracowity weekend ale pokój Filipa już prawie gotowy brakuje jeszcze kilku dodatków ale te czekają aż wrócę do domu. Zauważyłam, że karnisz powieszony za nisko będzie trzeba poprawić, wersalka jeszcze brązowa ale planuję kupić albo uszyć pokrowiec, firanek nie będzie tylko zasłony wymyśliłam takie w graficzny wzór w kolorach czarny, biały, musztardowy i szary takie też planuję uszyć poduszki myślę, że fajnie będzie się to razem komponowało.

Filip najpierw nie chciał remontu teraz zadowolony nawet przysłał mi krótki filmik.

Muszę iść interweniować bo chyba Fryderyka się wyspała i planuję rozpocząć dzień. Muszę jej przetłumaczyć, że dopiero zaczyna się noc. Dobrej nocy Wam życzę. 😙

2 myśli na temat “I po weekendzie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s