Znowu o rok więcej

Niby dzień jak co dzień ale jednak trochę szczególny. Kolejny dzień urodzin i znowu o rok starsza ale czy czuję się na te swoje 43 lata, raczej nie i gdyby nie kolejne zmarszczki i strzykanie w gnatach to mentalnie czuję się na lat dwadzieścia może 21 i poł jak to mi dzisiaj powiedziała przyjaciółka składając życzenia. Gości nie zapraszałam jednak powiedziałam, że mam urodziny i przygotuje ciasto, prawdę powiedziawszy nie wiedziałam jak się zachować bo w zeszłym roku ukryłam dzień urodzin a potem i tak się wydało i czułam się z tym źle bo dostałam prezent a nie byłam przygotowana, tym razem przygotowałam. Po śniadaniu Fritzie i Kai odśpiewali Sto lat w wersji angielskiej. Ja powiedziałam, że ciasto i kawę przygotuję popołudniu a w zamian dostałam informacje że Britta przyjdzie około 14.30. Na tą godzinę przygotowałam stół a właściwie ławę tutaj jeszcze bez ciasta bo nie chciałam aby za długo stało bez lodówki. Od Kaia dostałam wino postanowiłam, że je otworzę jak przyjdą goście.

Impreza była tylko 4 osobowa: Fritzie, Britta, Kai i ja, ale było bardzo przyjemnie, Britta grała na keybordzie, po raz kolejny odśpiewano mi Sto lat tym razem w wersji niemieckiej. Muszę przyznać, że ciasto wyszło pyszne najbardziej zaskoczyła zielona galaretka na szczęście pomimo niepasującego koloru do reszty smak miała dobry.

Dostałam prezenty, byłam bardzo zaskoczona nie spodziewałam się tak dużego prezentu (oczywiście laptop to nie prezent) to miłe czuć się docenionym.

Jeszcze przetrwać dzisiejszą noc a jutro już będę cała ” w skowronkach” a jak wsiądę do busa to już cała gębą uśmiechnięta. Mam nadzieję, że trafię na miłego kierowcę. Kolejny wpis już po powrocie do Polski.

Ściskam Wam

19 myśli na temat “Znowu o rok więcej

    1. Pomyślności… 😁Tak to jest, jak piszę w telefonie i w okularach 🧐 43, piękny wiek, ja mam 10 więcej na liczniku, ale co to znaczy, jak jest się młodym duchem, co sobie ja i Tobias, bezproblemowo udowadniamy.

      Polubione przez 1 osoba

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s