Już tak nie wiele

czasu pozostało do wyjazdu. Jestem w wirze prac porządkowych, pakowania oraz codziennych obowiązków domowych. Dzisiaj pogoda była na tyle ładna że można było pranie suszyć na dworze więc wykorzystałam okazję i wyprałam koce i pościele, wszystko ładnie przez cały dzień wyschło. Niestety nie mam tutaj elektrycznej suszarki do ubrań i linki rozwieszone są w piwnicy, ale po długich okresach deszczowych możecie mi wierzyć nie pachnie to pranie z byt ładnie po takim piwnicznym suszeniu, mam co prawda drzwi w piwnicy i mogłabym otworzyć ale boję się że może wejść jakieś zwierzątko a to nie było by zbyt przyjemne.

Dzisiaj wkurzyłam się na Juttę, znowu mnie wykiwała dzisiaj był zaplanowany basen, jak wszystko przygotowałam ona przyjechała i powiedziała że ona nie może pływać i czy chce z Fryderyką sama pojechać. Wie doskonale, że z Fryderyką na basenie muszą być dwie osoby bo jedna nie poradzi sobie. Zrezygnowałam z wyjazdu i jeszcze dodatkowo jej powiedziałam, że mogła napisać dzień wcześniej to bym już wczoraj podjęła decyzję a tak wszystko przygotowałam, Fryderykę z łóżka wyciągnęłam wcześnie itd….

Z domu znowu niezbyt dobre wieści teściowa znowu w szpitalu i znowu musi dostać krew, wyniki bardzo słabe jakoś ostatnio same troski mnie dopadają, czuję się strasznie zmęczona. Cieszę się że już jadę do domu, dzisiaj już wstępnie przygotowałam córkę mojej podopiecznej na to że może się tak zdarzyć że nie przyjadę. Jak teściowej się pogorszy to na pewno nie wyjadę będę musiała szukać czegoś na miejscu.

Zobaczymy co przyniesie czas na razie byle bym dotrwała do niedzieli i szczęśliwie dojechała do domu.

Miłego wieczoru

4 myśli na temat “Już tak nie wiele

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s