Zakupowa środa

Dzisiaj wyjątkowo zakupy, Ania zostawiła mi trochę zapasu więc nie musiałam w jechać w poniedziałek ale dzisiaj już trzeba było zrobić zaopatrzenie. Teraz sezon warzywno- owocowy trzeba korzystać ze świeżych produktów pod tym względem lubię lato w Niemczech bo do woli mogę się najeść arbuzów, melonów, nektarynek czy brzoskwiń są dużo tańsze niż w Polsce. Zakupy poszły nam sprawnie bez żadnych niespodzianek, Fryderyka z Juttą zostały w aucie ja poszłam na zakupy sama miałam zrobiona listę więc poszła sprawnie i szybko.

W ogródku zaczynają kwitnąć mieczyki

O popołudniu na spacerze z Penny spotkałam wiewiórkę, rano jedna biegała po ogródku ale niestety nie udało mi się zrobić zdjęcia

U mnie jeszcze ładna pogoda ale tylko dwa dni od soboty zapowiadają burze i deszcze, wszyscy są przerażeni na pewno słyszeliście co się w Niemczech ostatnio działo jakie powodzie mieli nie dziwne że się boją kolejnych deszczy.

Jak na środę dzień szybko mi minął na szczęście bez żadnych niespodzianek, jak na razie wielkich zmian u Fryderyki nie zauważyłam, czasami tylko trzeba jej powtarzać kilka razy żeby coś zrobiła bo jakby zapomina w sekundzie co miała zrobić jest taki problem z braniem leków strasznie opornie to idzie trzeba jej mówić po kilka razy i sprawdzać czy na pewno wzięła. Na pewno lepiej to nie będzie.

Ściskam, miłego wieczoru

4 myśli na temat “Zakupowa środa

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s