Przed weekendem

U mnie nadal pada ale od jutra zapowiadają piękną pogodę, zobaczymy co będzie jutro bo na chwilę obecną nie chce się w to wierzyć. W Niemczech w drugą niedzielę maja obchodzony jest Dzień Matki nie wiem jak tutaj będzie wyglądał w Dusseldorf Marlene była bezdzietną panną więc ten dzień jej nie dotyczył chociaż pamiętam, że jednego roku byłam w tym czasie u niej i kupiłam jej kwiaty. Bardzo się cieszyła i była wzruszona. Oby pogoda się poprawiła bo na sobotę Britta zapanowała grill a nie bardzo siedzieć na dworze w taką pogodę jak teraz. Na razie Kai nic się nie odezwał nie wiem czy przyjedzie jutro czy nie. Britta powiedziała dzisiaj, że raczej przyjedzie bo nie był w zeszłym tygodniu a ja się miałam że może się boi przyjechać bo mu powiedziałaś, że test musi zrobić i się boi. Może przyśle wieczorem wiadomość albo zjawi się jutro bez zapowiedzi, nie ważne będzie to będzie to będzie nie będzie to też dobrze.

Jeszcze jak pogoda była słoneczna będąc na spacerze z Penny ustrzeliłam kilka fotek testując nawy aparat w telefonie

Uciekam z mężem pogadać. Miłego wieczoru

5 myśli na temat “Przed weekendem

  1. Zażartowałbym, że wiesz jak sie podlizać pracodawcy, ale to akurat miły gest wobec podopiecznej i może warto i tym razem pomyśleć o jakimś upominku 🙂 U nas na szczęście pogoda powoli się stabilizuje i mam nadzieję, że idzie ku lepszemu, bo te deszcze i watr mnie dobijają…

    Polubione przez 1 osoba

  2. Z Marlene to była inna historia ona nie miała dzieci rodzina jej nie odwiedzała i byłam z nią związana emocjonalnie, tutaj nie wiem jak oni by zareagowali gdyby np. kupiła jej kwiaty.

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s