Coraz bliżej święta

Witam Was po tych kilku dniach nieobecności. Przez te kilka dni w moim życiu nie wydarzyło się nic szczególnego, chociaż święta już tuż tuż nie szaleję z robotą jak to u mnie zwykle bywa wszystko zaplanowane i powoli wykonuję to co założyłam w danym dniu. Jak już Wam ostatnio pisałam nie szaleję z wypiekami ani z pozostałymi potrawami Tym razem nastawiliśmy się na spędzeniu razem miło czasu a nie objadaniu a co za tym idzie mam także mniej pracy.

Jak jak planowałam poświęcam więcej czasu sobie, dwa dni spędziłam z Elizką i trochę się nią nacieszyłam ona coraz więcej mówi i jest teraz taka zabawna. Filipowi nastrój się trochę poprawił a i wreszcie doczekaliśmy wyniku próbnego egzaminu z języka polskiego 47 % mogło być lepiej, ale bałam się że będzie znacznie gorzej.

Dzisiaj zaczął się Powszechny Spis Ludności ja już wypełniłam w Internecie i mam z głowy.

Dzisiaj tak tylko krótko bo u mnie nic ciekawego się nie dzieje, miłego wieczoru. 🤗

6 myśli na temat “Coraz bliżej święta

  1. A mnie ciśnienie i serce tak wariują, że będę sie cieszył jak dożyję do świąt… U nas na szczęście w tym roku święta przygotowuje sie z rozsądkiem, co bardzo mnie cieszy, bo zwykle bywało tak, że więcej czasu poświęcało się na przygotowania niż świętowanie, a po wszystkim człowiek był wykończony.

    Polubione przez 1 osoba

    1. Podłoga nie sprzyja dobremu ciśnieniu takie skoki temperatury raz deszcze za chwilę słońce ja zdecydowanie lepiej czuje się jak słońce i ciepło też mam problemy z ciśnieniem ale leki dobrze dobrane i jak pogoda sprzyja to idzie to opanować, z naturalnych produktów sok z owoców dzikiego bzu obniża ciśnienie, na pewno są jeszcze inne metody. Obyś poczuł się lepiej

      Polubione przez 1 osoba

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s