Hura ! Piątek

Ten tydzień mimo swoich trudnych momentów kończy się przyjemnie i niespodziewana wizytą Kaia. Nawet nie macie pojęcia jak się ucieszyłam dzisiaj rano jak napisał do mnie sms, że początkowe plany nie wypaliły i jednak przyjedzie, od razu humor mi się poprawił. Teraz już mam wieczór dla siebie co mnie bardzo cieszy. Oczywiście jak za każdym razem przywiózł piękny bukiet kwiatów, taki bukiet około 20 Euro (około 95 zł) kosztuje – kogo w Polsce stać by taki bukiet fundować sobie co tydzień, na pewno nie przeciętną Polską rodzinę.

Zamówiłam dzisiaj bilet 14 marca jadę do domu kolejny powód do radości, już mnie powoli zaczyna brać głupawka z tęsknoty, ale staram się nie odliczać nie narzekać. Byle do przodu. Niestety piękna wiosenna pogoda idzie w zapomnienie i robi się coraz chłodniej, wczoraj padał deszcz, dzisiaj cały dzień zachmurzone niebo i chłodny wiatr, a od przyszłego tygodnia zapowiadają deszcz ze śniegiem, Nie lubię takiej pogody a poza tym boję się podróży jak jest ślisko na drogach.

Wczoraj w naszym ogródku biegała mała myszka, nie powiedziałabym, że jestem wielką fanką gryzoni ale swego czasu miałam w domu takie laboratoryjne myszki, a ta chociaż dzika to miło było na nią popatrzeć za szyby jak biega, nawet udało mi się uchwycić ją na zdjęciach.

Właśnie się dowiedziałam od syna, że mąż zasnął a ja czekam i czekam żeby się odezwał, ale niech sobie śpi, codziennie wstaje o 4:30 a ostatnie dwa tygodnie pracował też w niedziele, rozmawiały każdego dnia to jeden dzień bez rozmowy przeżyję. Siostra mi dzisiaj poleciła serial New Amsterdam, chyba zacznę oglądać, moje ulubione seriale niestety bardzo powoli wracają i strasznie długo trzeba czekać na kolejne odcinki. Tak dla zabicia czasu może zacznę oglądać coś nowego. Mam nadzieję że jutro też będzie dobry dzień, może Kai zafunduje nam obiad i nie będę musiała gotować ? Ale to okaże się jutro.

Miłego weekendu Wam życzę, spokojnej nocy. 🤗😗

5 myśli na temat “Hura ! Piątek

  1. U nas też zimniej. Dobrze, że już wiesz, kiedy wskakujesz do autobusu i prosto na Grzegorz i Filipa pędzisz. Fajnie jest też oczekiwanie na coś dobrego.

    Polubienie

  2. Grubsza ta mysz od naszych Polskich 🙂 Najwyraźniej Niemcy nie dokarmiają ich wkładając kawałek chleba w pułapkę 🙂 Zleciało nie wiadomo kiedy!!! 🙂 Jeżeli nie będziesz się nakręcać myślami o domu to i pozostałe dni spokojnie i szybko miną 🙂 Miłego weekendu 🙂

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s