Jak się nie denerwować ?

Znacie mnie już trochę, jedni lepiej trudy trochę mniej, pewnie większość z Was zauważyłam że bardzo mało wypowiadam się na tematy polityczne i religijne. Na polityce nie znam się, o za tym po co się niepotrzebnie stresować i tak życie nie jest łatwe sama i tak na niczemu nie zaradzę a jeśli chodzi o religię to uważam że jest to tak osobisty temat, że nie każdy musi znać moje poglądy a ja także przez to czy jesteś wierzący czy nie, katolik, ewangelik, ateista, buddysta …. itp. nie ma to dla mnie znaczenia liczy się człowiek i jego charakter. Mamy super przykład co w Polsce wyrabiają wierzący, praktykujący katolicy, którym władza uderzyła do głowy. No ale nie o tym miałam pisać.

Dzisiaj jest ten dzień że musze coś napisać bo się uduszę. To co wyrabia się w tym naszym kraju to normalnie myślący człowiek nie ogrania, omamiają naród obietnicami a to 500+, to trzynastki, czternastki dla emerytów, to dopłaty 500+ do najniższej emerytury a głupi naród nabiera się na te marne grosze nie patrząc na to że ceny rosną na potęgę i te dane 500+ „gówno” daje bo teraz żeby kupić to samo co 2 lata temu za te pieniądze musimy do tego dołożyć jeszcze 300 zł. A państwo biednieje a oni główkują komu tu dowalić żeby w kasie przybyło i tak sobie wymyśli podatek od mediów, Dzisiaj strajk i wcale się nie dziwię chcą doprowadzić do czasów gdzie była tylko TVP1 i 2 i będą nas karmić kłamstwami, i wciskać ciemnotę a no i oczywiście na pewno będzie nadawało Radio Maryja i TV Trwam dla nich zawsze pieniądze się znajdą chociażby kosztem chorych na raka, czy chorych dzieci. Kiedy to wszystko się skończy, mamy XXI wiek a mam wrażenie że cofamy się do średniowiecza.

Oby nie doszło do najgorszego.

16 myśli na temat “Jak się nie denerwować ?

 1. Niestety Polacy dopiero wyleźli z poprzedniego ustroju, a wcześniej z feudalizmu – ogół jest bardzo czuły na to, że coś „dostaje” i nie ma co liczyć, że zsumuje, czy to się faktycznie opłaca. Pozdrawiam.

  Polubione przez 1 osoba

  1. Moja babcia mówiła że Polacy to dziwny naród nie potrafią cieszyć się wolnością, władza uderza do głowy i ogłupia. Poczatkowo jak byłam nastolatka to tak sobie myślałam a babcia tak gada ale im jestem starsza i widzę co się dzieje tym bardzie dochodze do wniosku ze miała sporo racji. Pozdrawiam

   Polubione przez 2 ludzi

 2. Skończy sie wtedy gdy durnie glosujący na ta mafie przejrzą na oczy, ale obawiam sie ze wtedy będzie za późno i z Polski niewiele zostanie. Demokracja, wolność słowa, są gwałcone od samego początku ich rządów a teraz mamy kolejny krok do zrobienia z Polski drugiej Białorusi.

  Polubione przez 1 osoba

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s