Już blisko coraz bliżej

Do wyjazdu coraz bliżej, czas nieubłaganie biegnie do przodu. Te ostatnie dni jak zawsze szalone i nie wiem gdzie ręce włożyć i oczywiście oprócz moich spraw to jeszcze sprawy remontowe mojej mamy i siostry na mojej głowie (oczywiście nie potrafię odmówić pomocy). Mama w jej wieku ma już problemy z zapamiętaniem wszystkiego i też nie wszystko potrafi załatwić, a siostra to w ogóle jakaś zakręcona jest, takie kwestie jak np. rozmieszczenie gniazdek w mieszkaniu ja ustalałam z elektrykiem, dzisiaj załatwiałam ościeżnice to drzwi pokojowych, zamawiałam skrzydła drzwiowe itp.. Ciekawe jak im będzie szło jak mnie nie będzie mam nadzieję że nie będą co chwilę dzwoniły do mnie jak będę w Niemczech.

Dzisiaj odebrałam moje nowa szkła okularowe, w pierwszym momencie widziałam gorzej niż w tych poprzednich ale to podobno normalne bo oko musi się przyzwyczaić, jeden plus jest taki, że nie muszę pamiętać o drugiej parze okularów. Uciekam bo mąż z teściową jadą z Bydgoszczy z chwilę będę w domu, obiad idę odgrzać.

Miłego wieczoru.

14 myśli na temat “Już blisko coraz bliżej

  1. Nowe okularki, to też nowy image? Oprawki nowe? Ja mam trochę bzika na punkcie oprawek, a później nosze jedne do których się przyczepię. Ja mam minusy -1. Jedne czerwono granatowe, sportowy styl, drugie brązowe oprawki w panterkę, no bo te z czerwienia nie do wszystkiego, jedne z przyciemnianym szkłem, bo w samochodzie za kierownicą łatwiej… Ach ta Baśka. Z torebkami tez tak mam, a później jak się uczepię jednej nosze do wszystkiego.

    Polubione przez 1 osoba

    1. Ja tym razem oprawek nie wymieniałam te mam dopiero rok nie powiem że mnie nie korciło też lubię wymieniać i tak jak ty jak się uczepię jednych to na okrągło, bliżej lata jeszcze muszę kupić słoneczne korekcyjne to też pewnie mnie pociągnie około 1000 zł

      Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s