Środa

Dzisiaj w miarę spokojnie i bez większych niespodzianek chyba, że do niespodzianki można zaliczyć weekendowy przyjazd Kaia, już nie chcę się tu rozpisywać że zła byłam, ale zrobili mnie w konia bo jak zamawiałam bilet to pytałam powiedziała Britta, że dopiero przyjedzie na święta, a dzisiaj że pisał i przyjedzie na weekend, no ale trudno przynajmniej będę miała od piątku wieczora spokój czas na odpoczynek przed podróżą i ostatnie pakowanie.

Fryderyka dzisiaj miała umówioną wizytę w salonie fryzjerskim, więc jak skorzystałam z okazji i pojechałam na zakupy, popołudnie minęło spokojnie i bez niespodzianek.

Mam problemy ze snem chyba to już stres przed podróżą, jak już będę siedziała w autobusie to już będzie dobrze. Petra wysłała wszystkie dokumenty do Familiekasse mam nadzieję, że już więcej nie będą wymyślać. Cieszę się, że podjęła się pomocy bo sama nie dałabym rady.

Męczę Was ostatnio tymi moimi świątecznymi wytworami dzisiaj już ostatnia kartka świąteczna, musiałam jedną dorobić bo nie wiem jakim cudem ale źle policzyłam i jednej zabrakło

No i na koniec dzisiejszego wpisu moje popisy na klawiszach, jeszcze nie jest perfekcyjnie ale też nie tragicznie – pamiętajcie, że ja samouk myślę, że sobie radzę nie najgorzej. Kolęda niemiecka Alle Jahre wider.

Dobrej nocy.

2 myśli na temat “Środa

  1. Takie własnoręcznie robione kartki są najpiękniejszym prezentem. Szkoda że ja nie posiadam talentu plastycznego… 🙂 Nie rozmyślaj o złych rzeczach, nie zamartwiaj sie, to i sen będzie lepszy. Miłego dnia.

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s