Mglisty wtorek

Całe Spiesen-Elversberg dzisiaj otaczała gęsta mgła przez cały dzień, rankiem myślałam że to tylko w tu w mojej okolicy, ale jak się później przekonałam w miasteczku była jeszcze bardziej gęsta, co utrudniało jazdę autem. Miałam dzisiaj okazję sprawdzić sposób z plastrem i o dziwo muszę przyznać, że zadziałało, mam zamiar z tego sposobu korzystać częściej. Po za tym u mnie nic ciekawego można by powiedzieć „stara bieda”. Jedyna atrakcja dzisiejszego dnia to zakupy ale w towarzystwie Fritzie, wątpliwa przyjemność bo tu wkładasz zakupy do wózka a okiem zerkasz czy ona nic nie odwala jak z mały dzieckiem, niestety nie miałam innego wyjścia bo taki termin odpowiadał Jutcie a potrzebowałam zakupów które ciężko przytargać pod górę.

Britta chora od 10 lat pierwszy raz na zwolnieniu chorobowy – nie nie to nie Covid, całe szczęście bo pracuje w służbie zdrowia ma zapalenie okostnej w prawej nodze, musi teraz odpoczywać i nie nadwyrężać nogi, więc już drugi dzień nas nie odwiedziła. Oby szybko wróciła do zdrowia.

Doszły mnie słuchy, że planują w Polsce wprowadzić 10 dniową kwarantannę dla wracających z zagranicy w okresie między 28 listopada a 27 grudnia mam nadzieję, że jednak nie wprowadzą albo chociaż będą od tego jakieś odstępstwa bo jak mi tak trafi to chyba się załamię ale nie ma co się martwić na zapas, co będzie to będzie.

Miłego wieczoru.

10 myśli na temat “Mglisty wtorek

  1. Co może odwalić Fritzie w czasie zakupów? 🙂 Odnośnie kwarantanny to na razie nie masz się czym przejmować. Rząd zachowuje się jak to dziecko we wspomnianej przez Ciebie mgle i raz mówią jedno, raz drugie… Poza tym kwarantannę i tak spędziłabyś w domu, z bliskimi, tyle że w areszcie domowym 🙂 Nie martw się na zapas i myśl pozytywnie 🙂 Miłego dnia 🙂

    Polubione przez 1 osoba

    1. Wystarczy wzrok odwrócić ona już w innej części sklepu. Na temat kwarantanny jeszcze za wiele nie myślę bo stres mi nie potrzebny, jeśli wprowadzą i będę miała możliwość odbycia w domu to ok gorzej jak poza miejscem zamieszkania. U mnie dzisiaj słoneczko zaraz inaczej dzień mija. Miłego dnia

      Polubione przez 1 osoba

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s