No to mamy wrzesień

1 września – przez wiele lat nie cierpiałam tego dnia bo zaczynała się szkoła teraz chętnie wróciłabym do tych lat, chociaż jak sami wiecie miałam małą powtórkę z powodu koronawirusa i musiałam przypomnieć sobie co nieco aby pomóc Filipowi – bardziej byłam nauczycielem niź uczniem. Moje dziecko, na pewno już by się obraził za takie stwierdzenie, już się poprawiam, mój nastolatek lub mój syn dzisiaj rozpoczął nauczę w klasie 8 szkoły podstawowej. Nie pamiętam czy już o tym pisałam, ale po jego licznych prośbach przeniosłam go na ostatni rok do innej klasy. Prosił mnie o to już w zeszłym roku nie zrobiłam tego a teraz uległam jego prośbom, jeśli to ma spowodować, że będzie szczęśliwszy to ja będę zadowolona. Tylko trochę żal mi Stasia bo to w poprzedniej klasie najlepszy kolega Filipa i jest mu trochę smutno, że nie będą już w jednej klasie. W każdym razie rozmawiałam dzisiaj z teściową i ona powiedziała że pierwszy raz Filip wrócił zadowolony, że rozpoczął się rok szkolny. Zobaczymy co przyniesie czas. W tym roku od początku musi się brać ostro do pracy bo na wiosnę egzaminy i wybór nowej szkoły.

Co u mnie po wczorajszym stresie dzisiaj raczej spokojnie, rano pojechałyśmy na basen, pozostałą część dnia spędziłyśmy w domu. Ja już zaczynam pracować na oparach, fizycznie nie jestem zmęczona ale psychika już tak już mi się nie chce za wiele rozmawiać, szukam sobie zajęć żeby nie musieć za dużo przebywać z Fritzie tak jak mówiłam 6 tygodni to dla mnie optymalny czas zaczęłam 8 teraz już jakoś zleci czekam z utęsknieniem na piątek, Kai przyjedzie to w sobotę będę miała luz, taką mam nadzieję.

Przeleciał mi dzisiaj nad głową „żelazny ptak”
Fritzie gra na harmonijce
taki krótki duet tylko to umiemy zagrać wspólnie

Dobrej nocy i kolorowych snów.

8 myśli na temat “No to mamy wrzesień

    1. Jest sympatyczna i pogoda ale ja już jestem zmeczona psychicznie i już mi sie nie chce za bardzo wymyślać zajęć, jestem szczęśliwa jak ona oglada tv, a najbardziej jak przychidzi wieczór i idzie spać

      Polubione przez 1 osoba

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s