Miła środa

Gdyby każdy dzień był taki jak dzisiejszy to dni był uciekały nawet nie wiadomo kiedy. Ja wstałam o 7, przygotowałam śniadanie i poszłam budzić moją Panią bo wczoraj dopiero o 23 poszła spać, dzisiaj też jeszcze siedzi. Obudziła się poszła do łazienki jak w tym czasie zniosłam na dół psa i wypuściłam go na ogródek. Pojawiła się moja Pani za kilka minut, patrzę a ona ma ubrane dwa różne buty, przez sekundę miałam ochotę wybuchnąć śmiechem, jednak tego nie zrobiłam. Mówię do niej: Fritzie ugrałaś dwa różne buty, ona spojrzała w dół i mówi: Nie, jest wszystko dobrze. Ja na to zobacz dokładnie. Ona że jest ok. Więc kazałam jej usiąść a ja poszłam po buty. Dopiero jak zobaczyła tamte to zrozumiała, że faktycznie ubrała nie tak jak trzeba. Potem poszło już dobrze po śniadaniu chwilę posiedziałyśmy i o 9:30 przyjechała Jutta przed 10 ruszyłyśmy do miasta. Spędziłyśmy miło 3 godziny, m.in. wypiłyśmy kawę w naszej ulubionej włoskiej kafejce gdzie mają przepyszne desery, których ja już nie będę jadła bo mi dupsko jeszcze większe urośnie, dzisiaj grzecznie tylko woda z cytryną.

Udało mi się kupić strój kąpielowy na jutrzejsza wyprawę na basen, trochę mnie kosztował, ale kupiłam taki model (fason) jaki chciałam.

Po powrocie do domu zrobiłam szybki obiad, robiłam próbę z pieczoną ryba bo moja Pani mówiła, że nie lubi a jadła i mówiła, że pyszne. Po tej dzisiejszej wyprawie była zmęczona więc zrobiła sobie 2 godziny drzemki, a potem to już chwila moment i był wieczór. U mnie znowu termometr pokazuje ponad 30 w cieniu i tak przewidują do niedzieli. Na szczęście trochę chłodu mam wieczorem i rano. Na dzisiaj to wszystko idę moją Panią zagnać do spania bo jutro będzie problem ze wstaniem a musi wstać 7. Dobrej nocki. Całuski i uściski.

6 myśli na temat “Miła środa

  1. W dwóch różnych butach też można chodzić 🙂 Uroki opieki nad starszą osobą… U nas straszą powrotem upałów, więc długo się chłodem nie nacieszę… Obyś miała więcej takich miłych dni, a strój kąpielowy super. Pozdrawiam 🙂

    Polubione przez 1 osoba

    1. Musiałam ja obudzić ale ja jej powiedziałam że jedziemy na basen to 10 minut i była gotowa. A stój sprawdził się w 100 procentach, czułam się rewelacyjnie tylko jeszcze opalenizny mi brak ale moje ciało strasznie opornie się opala

      Polubione przez 1 osoba

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s