I mamy piątek

Tak dobrnęłam do kolejnego piątku po weekendzie 2 tygodnie będą z głowy. Kai już jest więc mam wieczór wolny. Podejrzewam, że dzisiaj Fryderyka za długo nie będzie siedziała i dosyć szybko pójdzie spać. Wczoraj poszła do siebie po kolacji ale już po godzinie była wyspana siedziała do 12 w nocy musiałam jej wytłumaczyć, że jest już noc a ona musi wstać o 7 rano następnego dnia bo jedzie do klubu seniora, udało się ją przekonać poszła się położyć, ale już około 3 godziny później widziałam światło na korytarzu więc znowu wstała, jak wstałam o 7 rano to ona już siedziała w salonie i czytała książkę. Dzisiaj cały dzień na nogach bez drzemki ciekawe jak długo wytrzyma. Jutro po śniadaniu jadę z Kaiem przejechać się autem koniecznie namawia mnie abym korzystała z samochodu w czasie gdy on zajmuje się mamą, skoro tak muszę się przemóc i zacząć jeździć. Dzisiaj miałam napisać na inny temat, ale jakoś nie chcą mi się zdania sensownie układać. Udanego weekendu.

11 myśli na temat “I mamy piątek

  1. Przełam się i jeździj. Będziesz miała czas wolny to pozwiedzasz. Czy nawet coś zalatwic będzie szybciej i prościej. A strach ma wielkie oczy. Stresowałaś się wyjazdem do nowego miejsca a okazało się być ok. Tak samo będzie z jazda!

    Polubione przez 1 osoba

    1. Tak oby dalej czas tak szybko biegł do przodu i dzisiaj już nawet mam jazdę samochodem za sobą teraz będę miała dużo większe możliwość calkiem prosto jeździ się autem z automatyczna skrzynią biegów tylko trzeba pamiętać żeby nie szukać sprzęgła 🙂

      Polubione przez 1 osoba

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s