Po weekendzie

Kolejny tydzień za nami, a mnie pozostało 14 dni do wyjazdu, sprawdzałam tydzień temu cenę biletu to przyprawiła mnie o zawrót głowy, sprawdzałam dzisiaj już cena spadała o około 200 zł to już dla mnie pocieszenie może jeszcze trochę cena spadnie. Zapowiadano na weekend pogodę deszczowo – burzową na szczęście sobota i niedziela minęła bez deszczu pada dopiero dzisiaj, wczoraj wieczorem zbierało się, zbierało na burzę gdzieś w oddali słychać było grzmoty ale do miasta burza nie przyszła. Wczoraj jak wzorowy obywatel byłam w raz z mężem oddać głos w wyborach na prezydenta. Niestety wielkiej niespodzianki nie było chociaż myślałam, że obecny przejdzie w I turze i to że jednak nie było miłym zaskoczeniem.

Jeszcze nie tak dawno pisałam o urodzinach mojej 99 letniej cioci – siostry bliźniaczej mojego dziadka, wczoraj o godzinie 21 odeszła z tego świata, zmarła w szpitalu na dzisiaj miała planowany zabieg wszczepienia rozrusznika serca, ale chyba lepiej, że tak się stało i zmarła wiadomo serce boli za każdego człowieka, ale myślę, że ona już była zmęczona życiem, całe życie pracowita, pełna energii przez ostatni dwa lata przykuta do łóżka, tak niezależna stała się zależna od innych. W środę pogrzeb, w okolicach Bydgoszczy. Jadę z mężem, mamą i mamy bratem.

Dzisiaj w moim mieście niecodzienna wizyta a nawet dwie. W jednym dniu do mojego miasta zawitało aż dwóch kandydatów na prezydenta, trzeba przyznać, że „chłopacy” nie próżnują już dzisiaj ruszyli do dalszej kampanii. Obecny Prezydent odwiedzał żołnierzy – 4. Brodnicki Pułk Chemiczny im. I. Mościckiego, natomiast Trzaskowski spotkał się ze swoimi wyborcami na brodnickim rynku. W Internecie krąży już mnóstwo filmików. A tak wracając do jednostki wojskowej coś ostatnio często ich odwiedzają a to Minister Obrony Narodowej a teraz Prezydent i to w jednym miesiącu no, ale podobno zasłużyli się oni bardzo w walce z pandemią, odkażali różne rejony naszego kraju.

Przesyłam całuski i pozdrowienia.

19 myśli na temat “Po weekendzie

  1. Jak u ciebie? Bo tak cichutko. Za tydzień wyjazd juz. Ale zleciało, nerwy są orzed wyjazdem? 😮 czy spokojnie? I ciekawi mnie, na ile czasu tam jedziesz i po jakim czasie zjeżdżasz?

    Polubione przez 1 osoba

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s