Zmęczona urlopem ?

Może to wydawać się śmieszne, ale zaczynam być zmęczona urlopem. Jakoś nie mam nic konkretnego do pracy i dni mi się ciągną strasznie. Nie wiem co się ze mną dzieje, najchętniej bym się spakowała i pojechała gdzieś na kilka dni – sama. Mąż już drugi tydzień siedzi w domu tylko kilka godziny w tygodniu pracuje a mnie szlag trafia jak nie ma nic do roboty to czepia się o pierdoły. Miłość miłością, ale przesyt też nie jest dobry, może jak się po prostu odzwyczaiłam od tego, że ciągle ktoś kręci się w koło mnie. Nawet na blogu nie mogę swobodnie pisać bo wiecznie się ktoś kręci na to Grzegorz a to Filip czy teściowa. Czasami myślę, że jestem jakaś pomylona może to taki okres przedwiosenny nasilają się te stany depresyjne. NIECH JUŻ WRESZCIE WYJDZIE SŁOŃCE!!!!

A już najbardziej dobijają mnie te ciągłe informacje na temat Koronawirusa, u mnie w mieście od rana panika bo podobno dwie osoby jechały z pacjentem zero tym samym autokarem, teraz robią dochodzenie, popołudniu wstawili informację, że nie zakaz odwiedzania pacjentów w szpitalu. Weszłam dzisiaj do Rossmanna półki z mydłami puste, w biedronce to samo, w aptekach brak leków przeciwirusowych nawet brak witaminy C.

Wreszcie balkonik dla teściowej załatwiony teraz zapierdziela na spacerze, że ciężko za nią zdążyć

Jak wam wcześniej pisałam byłam u mojej fryzjerki mam nawy kolor włosów oczywiście blond, nie jestem zbyt zadowolona chyba trochę za jasne chociaż wszyscy mówią, że dobrze. A wy co sądzicie ?

Teraz patrząc na te dwa zdjęcia chyba aż nie ma tak dużej różnicy, odcień trochę inny

Dobrego weekendu, ja liczę na jakieś spotkanie towarzyskie bo w już mi się w domu nie chce siedzieć potrzebuję rozrywki HIHI.

10 myśli na temat “Zmęczona urlopem ?

    1. Tak masz rację trochę tak rozbita jestem jak już się na dobre przyzwyczaję to będę musiała jechać do pracy. Z tym całym zamieszaniem wirusowym mam nadzieję, że nie będzie problemu z wyjazdem. Dziękuję za komplement 🙂

      Polubione przez 1 osoba

  1. Heh, będąc w Niemczech tęskniłaś za domem, teraz najchętniej uciekła byś do Niemiec… Ciesz się urlopem, wypoczywaj, wykorzystaj jakoś fajnie ten czas, a słoneczko w końcu wyjdzie 🙂 Miłego weekendu 🙂

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s