Wszędzie dobrze…

Wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej, tak mówi stare powiedzenie, ale to szczera prawda. Dzisiaj jeszcze trochę dokucza mi ból żołądka, ale nie na tyle abym nie rzuciła się w wir spraw do załatwienia. Co prawda nie ma ich zbyt wiele, ale wolę zrobić wcześniej to co mam do zrobienia, a potem mieć już spokój. Dzisiaj to jestem jeszcze strasznie zakręcona, potrzebuję kilku dni żeby dojść do siebie. Chciałam napisać chociaż kilka słów.

Wczoraj wspomniałam, że mąż przygotował dla mnie niespodziankę, był to prezent Walentynkowy, który czekał na mój przyjazd. Zaskoczył mnie na maksa nigdy nie przywiązywaliśmy wagi do dnia św. Walentego, nie robiliśmy sobie prezentów a tym razem taka niespodzianka. Prezenty bardzo mnie zaskoczyły i wzruszyły.

Na dzisiaj to już wszystko. Miłego wieczoru. 🙂

15 myśli na temat “Wszędzie dobrze…

 1. Suuuuuuuuuuuuuuuuper!!! Serce się cieszy na taka miłość! 🙂 Może kiedyś i ja znajdę takiego człowieka, który będzie mnie kochał…. Dobra, bo się zacznę rozklejać…. Poświęć kilka dni na odpoczynek, pozałatwiać sprawy jeszcze zdążysz. Miłego dnia Ci życzę i pozdrawiam serdecznie.

  Polubione przez 1 osoba

   1. Dorotko jestes piękna dobra mądra i pracowitą osobą Byłby glupcem gdyby nie docenił . Cieszę się że masz dobrego męża i że czujesz się szczęśliwa. Mocno ściskam i całuję

    Polubione przez 1 osoba

 2. Dziękuję kochana. Nie zawsze czułam się tak kochana i doceniana, dopiero od jakiegoś czasu mąż bardziej otwarcie okazuje mi co czuje, niby wiedziałam że mnie kocha ale…i nie chodzi mi o prezenty. Na to, że nasze relacje się zmieniły duży wpływ miała zmiana , jaka nastąpiła we mnie. Ja zaczęłam postrzegać siebie w inny sposób i zauważyłam, ja zaczęłam być inaczej postrzegana nie chodzi tu tylko o męża, ale przez innych ludzi. Ściskam 🤗 i pozdrawiam

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s