Relacja z podróży.

Krótko przed godziną 11.00 po 16 godzinach podróży dotarłam wreszcie do mojego ukochanego miasta i kochanej rodzinki. Około godziny 4.30 byłam już na granicy polsko – niemieckiej w Słubicach. Całe szczęście nie miałam przesiadki, ale i tak spędziłam tam około godziny czasu, związane to było z przesiadkami innych pasażerów.

Około godziny 5.40 ruszyliśmy w dalszą drogę tym razem udało się ominąć przystanek w Poznaniu, pierwszym przystankiem w Polsce było Gniezno. W trakcie podróży udało mi się zrobić kilka fotek Katedry e Gnieźnie, oraz wschód słońca. Niestety zdjęcia niezbyt dobrej jakość, trudno zrobić dobre zdjęcie w trakcie jazdy.

Kolejnym przystankiem był Inowrocław, tam niestety nie zrobiłam żadnego zdjęcia, bo na trasie nie było nic ciekawego do sfotografowania. Kolejnym miastem był Toruń tu zrobiłam kilka fotek widok na Wisłę, most kolejowy, most drogowy im. Józefa Piłsudskiego, Dom PRL.

Następnym przystankiem była moja ukochana Brodnica. Tak szczęśliwie dojechałam do domu a w domu czekała wspaniała niespodzianka od męża. Niestety pod koniec podróży nabawiłam się rozstroju żołądka i teraz muszę dojść do siebie. Wszystkiego dobrego Wam życzę, dziękuję za miłe słowa przed podróżą i w trakcie podróży. Wkrótce się odezwę nie obiecuję, że już jutro, ale jak lepiej się poczuję postaram się coś napisać.

13 myśli na temat “Relacja z podróży.

  1. Swoją drogą 16 godzin w autokarze… Współczuję… Ja jak musiałem pół dnia kursować na trasie Szczebrzeszyn-Zamość byłem wykończony a co mówić to… Mam nadzieję że teraz choć kilka dni poświęcisz na odpoczynek. Miłego dnia i tygodnia zarazem 🙂

    Polubione przez 1 osoba

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s