Kilka różnych wątków

W moim mieście pod koniec 2018 roku kilka dni przed Wigilią zaginął młody chłopak 20 – letni, od ponad roku co jakiś czas organizowane są poszukiwania jak do tej pory nie przyniosły żadnych rezultatów. Czy nie wydaję się to dziwne, że tak po prosu ktoś zniknął i nie ma po nim śladu. Dziwna sprawa i ciągnie się tak długo, nawet jakiś czas temu był emitowany reportaż na ten temat chyba w Interwencji. Czytałam dzisiaj w necie, że 1 lutego rodzina zorganizowała kolejne poszukiwania, przeszukiwali obrzeża miasta, miejsca gdzie był widziany po raz ostatni. Są to tereny w pobliżu rzeki, lasy i tereny podmokłe i w trakcie tych poszukiwań znaleziono znicz elektryczny przyklejony do drzewa, dziwne, może on tak gdzieś leży.

Do wyjazdu zostało 17 dni jeszcze trochę byle do piątku to będzie już tylko 14. W domu na szczęście w miarę dobrze, młody ma jeszcze ferie, niestety teściowa nie czuje się zbyt dobrze, ale Filip dużo pomaga i jakoś dają radę. Ostatnio coś nie mam weny do pisania zaczynam kilka razy a potem myśli odchodzą i nic się nie układa. Może to jakiś znak i trzeba zrobić przerwę. Zebrać myśli.

Ostatnio mi wkurzają te pielęgniarki co przychodzą myć podopieczną, powinny być między 9 a 11 a przychodzą coraz później wczoraj dopiero po 12, strasznie mnie denerwuje bo mamy tu ustalony plan dnia i wszystko mi to zaburza, mogli by chociaż zadzwonić i poinformować o której będą.

Wrrrrrrrrrr ranek zapowiadał dobrą pogodę i co znowu zaczyna padać deszcz 😦

Miłego dnia .

9 myśli na temat “Kilka różnych wątków

 1. Takich niewyjaśnionych zaginięć nie brak, ale jak wiadomo w naturze nic nie ginie, i wcześniej czy później się coś się wyjaśni… Jeżeli sam nie uciekł to coś musiało się stać…

  Polubienie

    1. Oczywiście że oni powinni się dostosować, ale jak nie decyduję o zmianie firmy tylko rodzina ale jak sytuacja będzie się powtarzać to będę składać skargi tak długo aż coś z tym zrobią

     Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s