Trochę wieści z pobytu w domu

Koniec mojego pobytu w domu obfitował w kilka imprez okolicznościowych, a rozpoczęło się od moich urodzin. Jak już wspomniałam, z 40 wskoczyło 41 na liczniku. Z tej właśnie okazji organizowałam grill przed urodzinowy, sam dzień urodzin spędziłam pracowicie przy temp. 30 stopni postanowiłam gotować bigos, całe szczęście wyszedł bardzo pyszny. Z okazji urodzin postanowiłam zrobić sobie sama prezent i kupiłam sobie nowy chlebak taki jak mi się marzył

sdr

Do tego kupiłam sobie także pojemniczki do cukru, herbaty i kawy taki fajny komplet niestety nie zrobiłam pojemnikom nie zrobiłam fotki. Potem były urodziny mojej małej siostrzenicy Elizy obchodziła je 5 września wraz z moimi imieninami. Dnia 16 września moja teściowa obchodziła 70 urodziny, w związku z tym, że ten dzień wypadał w tym roku w poniedziałek, postanowiliśmy, że imprezę urządzimy 14 września w sobotę. Impreza trwała do następnego dnia i jak to powiedziała Oliwka, jeszcze takiej imprezy u cioci Irenki nie było, takiej głośniej i wesołej.

dav

17 września we wtorek, dzień przed moim wyjazdem, obchodziliśmy z mężem 14 rocznicę ślubu jak się okazało tzw. kości słoniowej. Zleciały te lata nawet nie wiadomo kiedy czasami trudno mi uwierzyć, że w sumie jesteśmy już razem 18 lat.

Zrobiłam też kilka zapraw na zimę, głównie kisiłam ogórki, ale także zrobiłam sałatkę z cukinii i ogórka oraz szwedzką z ogórka.

2 września mój syn rozpoczął naukę w 7 klasie, nawet nie zdawałam sobie sprawy z tego jaki z niego już duży chłop, dopiero jak ubrał się na galowo, stwierdziłam, że z niego już młody mężczyzna (wstawiłam zdjęcie syna zasłaniając częściowo jego twarz, chciałam wam pokazać z niego duży chłop).

12 myśli na temat “Trochę wieści z pobytu w domu

    1. Chlebak zamówiłam na allegro. Cieszę się że kuchnia Ci się podoba chociaż mi już się upatrzyła. Dzieci tak szybko rosną ty też nawet się nie obejrzysz, a Twoje pociechy będą duże całuski jak byś chciała namiary na chlebak to wyślę link

      Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s