Samotność…

Są takie dni gdy czuję się bardzo samotna, niekiedy faktycznie jestem sama i  jest to samotność wynikająca z braku bliski mi osób obok mnie, ale czasami mam wokoło siebie rodzinę ,znajomych, przyjaciół i też czuję się samotna. Obecnie moja samotność wynika z braku bliskich, czasami jest mi cieżko, nie mam z kim pogadać w cztery oczy, taka rozmowa przez telefon to nie to samo będą z daną osobą móc spojrzeć na nią, czuć jej zapach, odczuwać emocje. Nawet gdy rozmawiam z moim mężem nie czuję tej więzi z nim nawet nie mamy tyle do powiedzenia niź wtedy gdy siedzimy obok siebie czy na przeciw siebie, nawet tak przyziemna rozmowa, jak minął dzień, jest całkiem inna. No, ale cóż wybrałam taki rodzaj pracy, więc muszę sobie radzić. Dobrze, że mam tutaj chociaż jedną znajomą chociaż ostatnio niezbyt często się widujemy, to zawsze z utęsknieniem czekam na te spotkania.

3 myśli na temat “Samotność…

  1. Filip w tym roku skończy 13 lat, całe szczęście ma na miejscu tatę i babcie. Moje mądre dziecko powiedziałało mi tak: jak ciebie nie ma to tęsknię ale potem mama ciebie w domu przez 6 tygodni a jak pracowałas w Lidlu to ciągle byłaś w pracy a po pracy byłaś taka zmęczona że też nie poświecalas mi czasu. Więc wolę żebyś jeździła a potem była w domu.

   Polubione przez 1 osoba

   1. Widzisz, masz mądre i dobre dziecko. Brawo to Wasza rodziców zasługa a i babunia pomaga. Masz swój świat, i nawet jak jesteś daleko czujecie się bezpiecznie.

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s